poniedziałek, 17 czerwca 2013


W ramach 7 festivalu Psychologii zorientowanej na Proces

wrzesień/październik 2013

zapraszamy na Nasze warsztaty 
wstęp wolny1. Masaż metamorficzny - transformacja traum przedurodzeniowych

 
           
            Podczas warsztatu nauczymy się jednej z technik, która skutecznie transformuje schematy przedurodzeniowe. Jest to technika opracowana przez brytyjskiego naturopatę Roberta St. John’a i włączona do praktyki terapii czaszkowo-krzyżowej. Metoda ta zakłada, że jesteśmy w swojej istocie świadomością, która rozwinęła się podczas okresu płodowego, jako wynik wszystkich wpływów obecnych przy zapłodnieniu. Ta struktura czasu, te 9 miesięcy mają odzwierciedlenie w naszym ciele. Poprzez delikatny masaż punktów refleksologicznych na stopach przenosimy ten okres kształtowania i rozwoju z powrotem do teraźniejszości; rozluźniamy i uwalniamy napięcia i traumy. Masaż szczególnie predystynowany dla dzieci, ale uwielbiany również przez dorosłych, szczególnie polecany dla par pracujących nad relacją. Można go wykonywać na sobie lub na kimś.
prowadząca: Joanna Czarny  www.craniosacral.wroclaw.pl
zapisy: czaszkowokrzyzowa@gmail.com, tel 600 466 887
data: 05.10 godz 13.00 - 15.00 
Wstęp Wolny!!! 


2. Zarządzanie czasem a szczęście osobiste

 

 

           Żyjemy w okresie, w którym zaczynamy uświadamiać sobie rosnące znaczenie czasu oraz postrzegać to nieodnawialne dobro, jako specyficzny i jednocześnie bezcenny zasób. Właściwe zarządzanie czasem i jego szanowanie pozytywnie wpływa na wszystkie sfery naszego życia. Umiejętne korzystanie z tego zasobu umożliwia wprowadzanie korzystnych zmian w życiu. Sprawia, że zdobywamy więcej satysfakcji i energii na to, co dla każdego z nas jest naprawdę ważne.  Jeśli masz za mało czasu lub przecieka Ci on między palcami, czujesz, że mimo ciągłego pośpiechu pozostajesz w miejscu, brakuje Ci czasu na relaks to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! W jego trakcie dowiesz się czym jest skuteczne działanie, dlaczego tak ważne są priorytety i jak zarządzanie czasem wpływa na szczęście osobiste.
prowadząca: Marta Kaim
zapisy: martakaim.coach@gmail.com, tel: 531 471 475
data: 05.10. godz. 15.00 - 17.00 
Wstęp Wolny!!!

oraz


3. Dwie połówki Jabłka - czy szarlotka z Ogryzków - warsztat o relacjach 
            Wbrew temu, w co każą nam romantyczne historie z cyklu „aż śmierć nas nie rozłączy” lub są jak „2 połówki jabłka dobrani” wierzyć - rzeczywistość okazuje się mniej kolorowa. Przysłowiowe Jabłka okazują się z czasem bardziej zbliżone do 2 ogryzków, które straciły już pierwotny kształt pod wpływem wcześniejszych doświadczeń i teraz lądują razem na jednej szarlotce. Niby tworzą całość, ale niewiele mają wspólnego. Dlaczego tyle czasu tracimy na poszukiwanie idealnego partnera/i? By zaraz potem równie wiele wkładać w udowodnienie sobie, że to nie może się udać. Chcemy otworzyć się przed drugim człowiekiem, ale zachowujemy rezerwę. Zamiast wyjść naprzeciw nowej miłości, trwamy w nieudanym związku. Albo deklarujemy chęć relacji, a odczuwamy lęk ilekroć ktoś się Nami zainteresuje. To warsztat dla tych, którzy doświadczali podobnych sytuacji i teraz zastanawiają się, dlaczego.
prowadząca: Anna Rataj - http://mitycznaprzestrzen.pl/ 
zapisy: twoja@mitycznaprzestrzen.pl, 722-39-22-80
data: 05.10 godz. 17.15 - 19.15 Wstęp Wolny!!!  


3 komentarze:

  1. Polecam z calego serca - naprawde warto wziac udzial w tych warsztatach!

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Adres: GOLDEN FOX ul. Racławicka 13, I piętro 53-149 Wrocław

      Usuń